صد رحمت به کبک

امان از ریاکاری...
چرا برخی از کسوت انسانیت عار دارند و به کسوت کبک ها پناه برده و سرشان را درین زمستان استخوان سوز زیر برف کرده اند؟
آقا یا خانمی که تا دیروز در جشنواره شعر دارقوزآباد شرکت می کردی، حالا اگر به هر دلیل موفق به کسب عناوین بالاتر نشده ای گذشته ات را پنهان نکن! یا دست کم اگر چنین کردی به دیگر کسانی که امروز در این تریبون ها شرکت می کنند اهانت نکن!
آقایی که تا دیروز به انتشارات دولتی همه طور انگ و ونگ می زدی! امروز که انتشار اثرت را تقبل کرده دیگر پیف پیف بو نمی دهد؟
آقایی که سال 88 به من گفتی برو برای شرکت در فلان نشست برائت نامه بنویس!!! امسال که خودت را دعوت کرده اند و شعر نچسبی هم دست بر قضا خوانده ای، دیگر حاجت به بری بودن ازین مراسم نیست؟
آقایی که تا دیروز معتقد بودی مصاحبه با فلان ارگان یا نهاد دنی ترین اعمال است! حال که به خودت تریبون مصاحبه داده اند همه چی آرومه؟
دست بردارید تو را به ناموس تان. ریاکاری تا کی؟ تا کجا؟
/ 7 نظر / 104 بازدید

سلام وبتون خیلی خوبه اگه دوست داشتی به وب من هم سر بزن من هر روز آپم با پستای باحال [نیشخند] راستی با تبادل لینک هم موافقم اگه خواستی منو با نام Milad Bazi Saz لینک کن مرسی [گل]

maedeh

اینجا ایرانه منتظر باشید سایه ی خودتون هم به زودی بر علیه تون دست به کاری بزنه ..

محمد شریف

بی خیال داداشی دلتنگتم.. دلم گرفته دوست دارم ............................................../

سارینا

سلام مي خوام سايتي رو برات معرفي کنم که با خريد و فروش فايل مي توني درآمد خوبي کسب کني. در آمد برخی از کاربران این سایت ماهیانه بیش از 5 میلیون تومان هستش!!! باورکردنی نیست سه روش براي پول درآوردن در این سایت هست بازاريابي آپلود فايل و ... اينو خودت بيا ببين ;) امتحانش مجانيه فقط کافيه پس از ثبت نام کدهاي بازاريابي و مطالب رو تو وبلاگت بزاري و شاهد پر شدن حساب بانکيت باشي ... منتظرتم http://dl.xco.ir/register.php .

کیوان

خب این عمل اون بابا مصداق این بیت شعر از جناب حافظ هست دیگه علی جان که می فرماید : مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس ؛ توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند !

صبا

ريا كاري از گذشته بوده،هست و احتمالا خواهد بود.حرفها و خون دل خوردن هاي كساني متل من و تو هم فايده اي ندارد.شما خودت رو ناراحت نكن آقاي بديع...

یلدا

سلام اقا علیرضا بدیع خوب هستید؟ من اون دفعه کفتم میشه به وبم سری بزنید ولی دیدم سرنزنید وناراحت شدم..خواهشا این دفعه ناامیدم نکنید.