سلام . این چند وقتی که نبودم خوش گذشت؟

راستش این چند روز که به روز نکردم به دلیل مسافرت هایی بود که برام اتفاق افتاد .

جای همه تون خالی دعوت شدیم درود. مراسم شب شعری داشتند. از مشهد هم دوستانم جواد کلیدری و جواد گنجعلی و آقای ساعی من جمله مدعوین بودند . خانم ها : محبوبه بزم آرا ونرگس برهمند و زهرا محدثی خراسانی نیز تشریف آورده بودند . برف سنگینش هم که سر زده خود را رسانده بود آدم را ناخود اگاه به یاد  اخوان  و  زمستان می انداخت . البته شعر های دوستان آنقدر حرارت داشت که ادم به هیچ عنوان احساس سرما نکند . بعد از مراسم هم میهمان یکی از عزیزان درودی بودیم . در منزل ایشان طبق روال معمول تمام شب شعر ها دور هم جمع شدیم و به شعر خوانی پرداختیم.

صبح هم به اتفاق دوستان رفتیم آبشار که بهشت روی زمین است و اگر این طرف ها تشریف اوردید حتمن به تماشایش خواهیم رفت . پس از انکه چند  صباحی کوه پیمایی کردیم رسیدیم به جایی که باید می رسیدیم و چایمان را کشیدیم و قلیانمان را نوش جان کردیم.

خلاصه هر طور بود از هم دل کندیم و با کوله باری پر از خاطره به ولایت خود باز گشتیم .

۴ شنبه نیز به دعوت ( محسن اسلامی ) دوست خوش مرامم از تربت حیدریه راهی این دیار شدیم .

ساعت ۶ مراسم به اجرای (ایمان مرصعی )آغاز شد . وجود استاد (عثمان محمد پرست ) خود به تنهایی می توانست ساعت ها حضار را مستفیض نماید .

خلاصه پس از اجرای مراسم به منزل محسن عزیز رفتیم و تا صبح گلواژه گفتیم. صبح هم به همراه دوستان به یکی از نقاط مرتفع و دیدنی تربت رفتیم.

 

 

تا سلامی دیگر... 

/ 2 نظر / 8 بازدید
آس و پاس

سلام مي تونيم مي تونيم سفره دلگير غم بي ريا بين هم باز کنيم، دل اگه دل اگه پر ز غم گله است بي صدا گريه رو آغاز کنيم... يه سري هم به ما بزن. آس و پاس

unknown man

دلم گرفته است... به ایوان میروم و دستم را بر پوست کشیده شب میکشم. چراغهای رابطه تاریکند. کسی مرا به آفتاب معرفی نخواهد کرد. کسی مرا به میهمانی گنجشکها نخواهد برد.... پرواز را به خاطر بسپار....پرنده مردنیست