علیرضا بدیع

 

دوستان همیشه ام

عید 91 هم به پایان رسید. 27 سالگی ام را شمع آجین کردم و 27 بار در دل تنگم دمیدم. احتمالا آن شمع ها حالا در یکی از بیابان های اطراف نیشابور زیر خاکستر مدفون شده اند. برایم از این روزها بیش از 500 پیام تبریک مانده است. پوزشم را بپذیرید اگر نتوانستم پاسخ گوی دل تک تک تان باشم.

تا ساعتی دیگر عازم تهرانم. کوله بارم را دم در گذاشته ام. برمی خیزم. کوله ام را بر دوش می اندازم. دلم را در جیبم می گذارم. به تهران دود گرفته می اندیشم و آماده می شوم تا یک سال دیگر روی همین پاهایم بایستم و چشم بکشم تا کدام حادثه به بدرقه می آید.

دوستتان می پندارم.

 

بعدالتحریر:

برنامه ی رادیویی تازه به تازه با رویکرد ترانه و موسیقی امروز مثل سال گذشته هر پنج شنبه با اجرای جناب جعفر خسروی و بنده بی تقصیر از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.

پنج شنبه ها ساعت 21 تا 22:30

شبکه رادیویی جوان موج FM / موج 88 مگاهرتز

در ضمن امکان دانلود برنامه ی گذشته از روی سایت ایران صدا هر هفته ممکن است. اسامی میهمانان برنامه گذشته: مهرداد نصرتی، علی اصحابی و...

24/1/91:

درود. فردا صبح زود برای اجرای آیین سالیاد عطار نیشابوری عازم  ولایت خودم نیشابور هستم. صبح ساعت 8 این مراسم با گلباران مزار عطار بزرگ آغاز خواهد شد. خوب است بدانید امسال از شمس تبریز نیز برای حضور در این برنامه ها دعوت به عمل آمده است! فردا عصر نیز در مراسم شعر و موسیقی سالانه به شعرخوانی خواهم پرداخت. امید که برنامه های امسال چیزی فراتر از سال های گذشته باشد و دست اندرکاران تنها به چشم آمار و ارقام به این روز ننگرند...